• VÍTAME VÁS NA STRÁNKE NAŠEJ MATERSKEJ ŠKOLY.

• Nájdete tu informácie o prevádzke školy, aktuálnom dianí, vnútorných predpisoch školy a iné zaujímavosti.

• Výzva

Prosím rodičov, ktorí v mesiaci september čerpali OČR, aby nahlásili čerpanie OČR od - do triednym učiteľkám, príp. na e-mail: jkskolka@gmail.com

• Vážení rodičia,

pri príležitosti "Dní Zelá" prosíme rodičov priniesť rôzne veľkosti tekvíc a rôzny prírodný materiál. Materiál zbierame od pondelka 26.09.22 na výrobu dyňových "strašidiel", ktoré budeme vyrábať doobeda v triedach.

Dyňové strašidielka, ktoré vytvoríte doma s deťmi prineste vo štvrtok 29.09.22 do 9.00 hod. do MŠ.

• Brigáda

Milí rodičia.

Chceme Vás poprosiť o vašu spoluprácu na brigáde v škôlke J.Kráľa, ktorá sa bude konať 24.9.2022.(sobotu) od 9.00 - 12.00hod.

Týka sa to prístavby aj hlavnej budovy.

Budeme : - šmirglovať

- maľovať

- hrabať

- zametať

- trhať burinu

Poprosím vás, aby ste si priniesli ak máte, hrable, lopaty. Sáčky zabezpečíme.

Vážení rodičia,

V týchto dňoch ste dostali na email prístupové heslo k Vášmu rodičovskému kontu EduPage

Rodičia z rodičovského konta môžu elektronicky zadávať ospravedlnenky, komunikovať s učiteľmi, odhlasovať deťom stravu v jedálni, uhrádzať školské poplatky, ...

Postup:
            PC: