• OZNAM

• V zmysle vyhlášky ÚVZ SR č. 252/2021 a Školského semaforu, prerušujem prevádzku v triede "ŽABKY” od 24. 01. 2022 do 31. 01. 2022 vrátane z dôvodu pozitívneho dieťaťa v tejto triede.

Deti triedy ŽABKY - úzky kontakt pozitívneho dieťaťa, sú povinní dodržiavať 10 dňovú karanténu.

Deti budú mať zabezpečené dištančné vzdelávanie.

riaditeľka

• OZNAM

Na základe odporúčania RÚVZ a súhlasu zriaďovateľa prerušujem prevádzku v triede VČIELKY od 19. 01. 2022 do 21. 01. 2022 vrátane.

Odôvodnenie:

V triede Včielky bolo včera nahlásených rodičmi 5 pozitívnych detí, ktoré boli prítomné v MŠ minulý týždeň. Podľa aktuálne platnej vyhlášky č. 252/2021 „o karanténe“ (§3 odsek 1), neboli splnené podmienky pre nariadenie karantény v tejto triede resp. pre úzke kontakty pozitívne testovaného dieťaťa z tejto triedy (sobota, nedeľa – deti neboli v kontakte).

Zároveň RÚVZ odporúča, aby rodičia v rámci svojich možností pred opätovným nástupom detí do MŠ, deti pretestovali samotestami.

• OZNAM

• V zmysle vyhlášky ÚVZ SR č. 252/2021 a Školského semaforu, prerušujem prevádzku v triede "Veveričky" od 18. 01. 2022 do 28. 01. 2022 vrátane z dôvodu dvoch pozitívnych detí v tejto triede.

Deti triedy Veveričky - úzky kontakt pozitívneho dieťaťa, sú povinní dodržiavať 10 dňovú karanténu.

Deti budú mať zabezpečené dištančné vzdelávanie.

riaditeľka

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.